Speelschema 
Teamselectie:  Alle teams  
Poule Speeldatum Speeltijd Teamnaam 1 Teamnaam 2 Punten HE DE HD DD GD
A   26-9-2021   12:00   Team C - Ko Moerkerken Team G - Bonnie Kaldenbach 4 - 6  1 - 7   3 - 6   4 - 6   6 - 2   8 - 4  
A   26-9-2021   12:00   Team A - Peter Boerman Team M - Nicolette Gorree 3 - 7  2 - 8   3 - 2   2 - 8   5 - 5   3 - 10  
A   26-9-2021   13:20   Team E - Ageeth Immink Team I - Jeroen Kleinhout 2 - 8  4 - 6   5 - 7   3 - 5   6 - 7   6 - 4  
A   26-9-2021   14:40   Team B - Monique Klemann Team L - Cock Beckman 6 - 4  5 - 3   4 - 7   9 - 2   3 - 8   6 - 5  
A   26-9-2021   14:40   Team D - Ronald Visser Team J - Dion Eckhart 5 - 5  1 - 4   4 - 4   6 - 3   0 - 10   6 - 5  
A   26-9-2021   16:00   Team F - Nick Paulich Team H - Raymond van den Hoek 0 - 10  4 - 7   3 - 6   4 - 7   3 - 8   2 - 7  
A   26-9-2021   16:00   Team K - Robert van Andel Team N - Mike Brouwers 6 - 4  3 - 6   4 - 7   5 - 4   8 - 3   6 - 5  
A   3-10-2021   12:00   Team B - Monique Klemann Team D - Ronald Visser -   -   -   -   -   -  
A   3-10-2021   12:00   Team H - Raymond van den Hoek Team K - Robert van Andel -   -   -   -   -   -  
A   3-10-2021   13:20   Team M - Nicolette Gorree Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   3-10-2021   14:40   Team C - Ko Moerkerken Team A - Peter Boerman -   -   -   -   -   -  
A   3-10-2021   14:40   Team F - Nick Paulich Team I - Jeroen Kleinhout -   -   -   -   -   -  
A   3-10-2021   16:00   Team N - Mike Brouwers Team L - Cock Beckman -   -   -   -   -   -  
A   3-10-2021   16:00   Team E - Ageeth Immink Team G - Bonnie Kaldenbach -   -   -   -   -   -  
A   17-10-2021   12:00   Team E - Ageeth Immink Team L - Cock Beckman -   -   -   -   -   -  
A   17-10-2021   12:00   Team H - Raymond van den Hoek Team D - Ronald Visser -   -   -   -   -   -  
A   17-10-2021   13:20   Team A - Peter Boerman Team K - Robert van Andel -   -   -   -   -   -  
A   17-10-2021   14:40   Team F - Nick Paulich Team N - Mike Brouwers -   -   -   -   -   -  
A   17-10-2021   14:40   Team G - Bonnie Kaldenbach Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   17-10-2021   16:00   Team B - Monique Klemann Team I - Jeroen Kleinhout -   -   -   -   -   -  
A   17-10-2021   16:00   Team C - Ko Moerkerken Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   31-10-2021   12:00   Team A - Peter Boerman Team F - Nick Paulich -   -   -   -   -   -  
A   31-10-2021   12:00   Team J - Dion Eckhart Team K - Robert van Andel -   -   -   -   -   -  
A   31-10-2021   13:20   Team L - Cock Beckman Team G - Bonnie Kaldenbach -   -   -   -   -   -  
A   31-10-2021   14:40   Team B - Monique Klemann Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   31-10-2021   14:40   Team C - Ko Moerkerken Team E - Ageeth Immink -   -   -   -   -   -  
A   31-10-2021   16:00   Team D - Ronald Visser Team N - Mike Brouwers -   -   -   -   -   -  
A   31-10-2021   16:00   Team H - Raymond van den Hoek Team I - Jeroen Kleinhout -   -   -   -   -   -  
A   14-11-2021   12:00   Team G - Bonnie Kaldenbach Team B - Monique Klemann -   -   -   -   -   -  
A   14-11-2021   12:00   Team N - Mike Brouwers Team I - Jeroen Kleinhout -   -   -   -   -   -  
A   14-11-2021   13:20   Team E - Ageeth Immink Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   14-11-2021   14:40   Team H - Raymond van den Hoek Team L - Cock Beckman -   -   -   -   -   -  
A   14-11-2021   14:40   Team C - Ko Moerkerken Team K - Robert van Andel -   -   -   -   -   -  
A   14-11-2021   16:00   Team A - Peter Boerman Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   14-11-2021   16:00   Team D - Ronald Visser Team F - Nick Paulich -   -   -   -   -   -  
A   28-11-2021   12:00   Team D - Ronald Visser Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   28-11-2021   12:00   Team J - Dion Eckhart Team E - Ageeth Immink -   -   -   -   -   -  
A   28-11-2021   13:20   Team N - Mike Brouwers Team H - Raymond van den Hoek -   -   -   -   -   -  
A   28-11-2021   14:40   Team A - Peter Boerman Team G - Bonnie Kaldenbach -   -   -   -   -   -  
A   28-11-2021   14:40   Team B - Monique Klemann Team K - Robert van Andel -   -   -   -   -   -  
A   28-11-2021   16:00   Team C - Ko Moerkerken Team I - Jeroen Kleinhout -   -   -   -   -   -  
A   28-11-2021   16:00   Team F - Nick Paulich Team L - Cock Beckman -   -   -   -   -   -  
A   12-12-2021   12:00   Team B - Monique Klemann Team C - Ko Moerkerken -   -   -   -   -   -  
A   12-12-2021   12:00   Team J - Dion Eckhart Team N - Mike Brouwers -   -   -   -   -   -  
A   12-12-2021   13:20   Team F - Nick Paulich Team G - Bonnie Kaldenbach -   -   -   -   -   -  
A   12-12-2021   14:40   Team I - Jeroen Kleinhout Team L - Cock Beckman -   -   -   -   -   -  
A   12-12-2021   14:40   Team K - Robert van Andel Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   12-12-2021   16:00   Team D - Ronald Visser Team A - Peter Boerman -   -   -   -   -   -  
A   12-12-2021   16:00   Team E - Ageeth Immink Team H - Raymond van den Hoek -   -   -   -   -   -  
A   9-1-2022   12:00   Team F - Nick Paulich Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   9-1-2022   12:00   Team H - Raymond van den Hoek Team A - Peter Boerman -   -   -   -   -   -  
A   9-1-2022   13:20   Team D - Ronald Visser Team I - Jeroen Kleinhout -   -   -   -   -   -  
A   9-1-2022   14:40   Team E - Ageeth Immink Team N - Mike Brouwers -   -   -   -   -   -  
A   9-1-2022   14:40   Team L - Cock Beckman Team C - Ko Moerkerken -   -   -   -   -   -  
A   9-1-2022   16:00   Team K - Robert van Andel Team G - Bonnie Kaldenbach -   -   -   -   -   -  
A   9-1-2022   16:00   Team B - Monique Klemann Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   23-1-2022   12:00   Team L - Cock Beckman Team D - Ronald Visser -   -   -   -   -   -  
A   23-1-2022   12:00   Team N - Mike Brouwers Team C - Ko Moerkerken -   -   -   -   -   -  
A   23-1-2022   13:20   Team H - Raymond van den Hoek Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   23-1-2022   14:40   Team A - Peter Boerman Team E - Ageeth Immink -   -   -   -   -   -  
A   23-1-2022   14:40   Team I - Jeroen Kleinhout Team K - Robert van Andel -   -   -   -   -   -  
A   23-1-2022   16:00   Team B - Monique Klemann Team F - Nick Paulich -   -   -   -   -   -  
A   23-1-2022   16:00   Team G - Bonnie Kaldenbach Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   6-2-2022   12:00   Team I - Jeroen Kleinhout Team G - Bonnie Kaldenbach -   -   -   -   -   -  
A   6-2-2022   12:00   Team L - Cock Beckman Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   6-2-2022   13:20   Team F - Nick Paulich Team C - Ko Moerkerken -   -   -   -   -   -  
A   6-2-2022   14:40   Team H - Raymond van den Hoek Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   6-2-2022   14:40   Team A - Peter Boerman Team N - Mike Brouwers -   -   -   -   -   -  
A   6-2-2022   16:00   Team D - Ronald Visser Team K - Robert van Andel -   -   -   -   -   -  
A   6-2-2022   16:00   Team B - Monique Klemann Team E - Ageeth Immink -   -   -   -   -   -  
A   20-2-2022   12:00   Team A - Peter Boerman Team I - Jeroen Kleinhout -   -   -   -   -   -  
A   20-2-2022   12:00   Team E - Ageeth Immink Team K - Robert van Andel -   -   -   -   -   -  
A   20-2-2022   13:20   Team B - Monique Klemann Team N - Mike Brouwers -   -   -   -   -   -  
A   20-2-2022   14:40   Team D - Ronald Visser Team G - Bonnie Kaldenbach -   -   -   -   -   -  
A   20-2-2022   14:40   Team F - Nick Paulich Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   20-2-2022   16:00   Team C - Ko Moerkerken Team H - Raymond van den Hoek -   -   -   -   -   -  
A   20-2-2022   16:00   Team M - Nicolette Gorree Team L - Cock Beckman -   -   -   -   -   -  
A   6-3-2022   12:00   Team G - Bonnie Kaldenbach Team N - Mike Brouwers -   -   -   -   -   -  
A   6-3-2022   12:00   Team B - Monique Klemann Team H - Raymond van den Hoek -   -   -   -   -   -  
A   6-3-2022   13:20   Team A - Peter Boerman Team L - Cock Beckman -   -   -   -   -   -  
A   6-3-2022   14:40   Team K - Robert van Andel Team F - Nick Paulich -   -   -   -   -   -  
A   6-3-2022   14:40   Team D - Ronald Visser Team E - Ageeth Immink -   -   -   -   -   -  
A   6-3-2022   16:00   Team C - Ko Moerkerken Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   6-3-2022   16:00   Team I - Jeroen Kleinhout Team M - Nicolette Gorree -   -   -   -   -   -  
A   20-3-2022   12:00   Team E - Ageeth Immink Team F - Nick Paulich -   -   -   -   -   -  
A   20-3-2022   12:00   Team K - Robert van Andel Team L - Cock Beckman -   -   -   -   -   -  
A   20-3-2022   13:20   Team C - Ko Moerkerken Team D - Ronald Visser -   -   -   -   -   -  
A   20-3-2022   14:40   Team H - Raymond van den Hoek Team G - Bonnie Kaldenbach -   -   -   -   -   -  
A   20-3-2022   14:40   Team M - Nicolette Gorree Team N - Mike Brouwers -   -   -   -   -   -  
A   20-3-2022   16:00   Team I - Jeroen Kleinhout Team J - Dion Eckhart -   -   -   -   -   -  
A   20-3-2022   16:00   Team A - Peter Boerman Team B - Monique Klemann -   -   -   -   -   -